Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

FCI Levadia sõlmis lepingu Aleksandr Zakarljukaga

Aleksandr Zakarljuka
Aleksandr Zakarljuka — FOTO: Liisi Troska / jalgpall.ee

FCI Levadia jalgpalliklubi andis enda koduleheküljel teada, et on sõlminud 27-aastase poolkaitsja Aleksandr Zakarljukaga aastase lepingu.

Zakarljuka on Eesti Premium liiga jälgijatele hästi tuttav Narva Transi võistkonnast, kus ta mängis järjestikusel kuuel hooajal, kandes keskväljal põhimehe rolli (aastatel 2017 – 2022).

Zakarljuka tuli ka Narva Transiga 2019. aastal Tipneri Karikavõitjaks.

Ennem Narva Transiga liitumist on Zakarljuka mänginud Venemaa võistkondades: Zenit Petersburgi võistkondades, Volga NN II, Arsenal Tula II ja Zenit Penzas.

Aleksandr Zakarljuka kommenteeris liitumist ise nii: “Suur rõõm on liituda FCI Levadiaga. Olen ammu tahtnud oma karjääris teha sammu edasi ja mul on hea meel, et mul lõpuks selline võimalus avanes. Olen juhtkonnale siinse usalduse eest tänulik. Annan endast maksimumi, et meeskond saavutaks sel hooajal oma maksimaalsed eesmärgid. Vamos Levadia!”

Klubi president Viktor Levada: “Meil on hea meel, et meiega on liitunud Aleksandr Zakarljuka, kes annab meile keskväljakul veel ühe lisakäigu, et muuta meie mäng veel paremaks. Soovin Aleksandrile palju jõudu ja edu Levadia särgis! Tere tulemast, Zakarljuka!”

Jalgpall

toetab Chanz