FCI Levadia naases tagasi Eesti ning valmistub Premium Liiga avamänguks

FCI Levadia jalgpalliklubi
FCI Levadia jalgpalliklubi — FOTO: FCI Levadia

FCI Levadia naases möödunud pühapäeval Türgi treeninglaagrist ning valmistub Premium Liiga avamänguks Pärnu JK Vapruse vastu, kirjutab klubi oma koduleheküljel.

FCI Levadia mängis kaks viimast sõpruskohtumist Türgis neljapäeval ning laupäeval. Neljapäeval kohtuti Türgi Esiliiga võistkonna Bandirmasporiga ning kaotati 0:2. Esimesel poolajal lõid türklased kaks väravat ning kahjuks teisel poolajal ei suudetud ühtegi tagasi lüüa.

Laupäeval kohtuti lätlaste Riga FC-ga ning mängiti 1:1 viiki. Esimesel poolajal läks Riga FC mängu Rasmus Peetsoni põhjustatud penaltist 1:0 juhtima. Teisel poolajal väljakule tulnud levadialased võtsid jalad kõhu alt välja ning alustasid tormtuld lätlaste värava suunas. Väga hea teise poolaja teinud rohesärgid olid täpsed esimest korda 56. minutil, kui testimisel olev Mollo lõi ilusa värava, kuid kahjuks oli Mollo napilt suluseis ning värav ei lugenud. Rohesärgid ei jätnud jonni ning jätkasid lätlaste värava suunas ründamist, kui Felipe Felicio heast söödust läks väravavahiga üks-ühele Mollo, kes kindlalt palli alla nurka suunas, seisuks 1:1. Kuigi Levadia omas veel paari võimalust jäi lõppseisuks 1:1.

FCI Levadia naases pühapäeval tagasi kodumaale, et alustada ettevalmistus Premium Liiga alguseks. Esimene kohtumine toimub juba tuleval pühapäeval, kui Sportland Arenal kohtutatakse Pärnu JK Vaprusega. Kohtumine algab 16:00, väravad avatakse 15:00.

Üritus Facebookis:

Sooduspiletid Piletitaskus:

Soeta endale klubi hooajakaart siit:

Kohtumiseni juba järgmisel pühapäeval Sportland Arenal ja alustame üheskoos 2023 Premium Liiga hooaega!