Premium liiga

toetab Chanz

FCI Levadia jalgpalliklubi esitas protesti mängu teenindanud kohtunike tegevuse vastu

— FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Pärast eelmise FCI Levadia mängu sündmusi Pärnu JK Vaprusega on jalgpalliklubi FCI Levadia esitanud protesti mängu teenindanud kohtunike tegevuse vastu.

FCI Levadia ametlik avaldus (autor/allikas FCI Levadia kodulehekülg)

Seoses sellega soovime oma seisukohast jalgpallikogukonda teavitada! Me teame oma tugevusi ja seda, mille kallal peame veel tööd tegema. FCI Levadia lähtub ausa mängu põhimõtetest. Oleme õiglaste printsiipide ja võrdsete tingimuste poolt kõigile Eesti jalgpallipere liikmetele!

FCI Levadia ei seisa esimest korda meistrivõistluste jooksul silmitsi vastuolulise ning kallutatud suhtumisega kohtunike meeskonna poolt. See on viinud punktidest ilmajäämiseni ning selle tulemusena võib see mõjutada kohtade jaotust meistrivõistlustel! Iga klubi kulutab palju raha, aega ning tervist soovitud tulemuse saavutamiseks.’

Suure hulga inimeste aastapikkune raske töö, mis võib olla nullitud kohtunike eksimuste tõttu.

Küsimus on, miks see toimub?! FCI Levadia vajab tugevaid, konkurentsivõimelisi klubisid ja tugevat, õiglast meistrivõistlust. Me tahame võrdseid, õiglasi reegleid ning nende tõlgendusi kõigile meistrivõistlustel osalejatele. Parim võitku! See on FCI Levadia jalgpalliklubi, juhtkonna ning mängijate seisukoht!

 

Levadia kapten: see mis lõpus toimus oli natuke piinlik ja ebareaalne – kus on austus meie vastu? 

Kuula, mida rääkis Levadia kapten peale kohtumist (video: Soccernet TV)

Premium liiga

toetab Chanz