Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

FCI Levadia esindusvõistkonnaga liitus hispaanlasest fitnessitreener Xavi Andres Ibarra

Xavi Andres Ibarra
Xavi Andres Ibarra — FOTO: FCI Levadia

FCI Levadia jalgpalliklubi annab teada oma koduleheküljel, et meeskonnaga on liitunud hispaanlasest fitnessitreener Xavi Andres Ibarra (34).

FCI Levadia esindusvõistkonna treeneritetiimiga on liitunud hispaanlane fitness treener Xavi Andres Ibarra, kes hakkab tegelema esindusvõistkonna mängijate füüsilise ettevalmistusega.

Ibarra on eelnevalt töötanud sellistes klubides nagu: CD Castellon (Hispaania kolmas division), Villareali Akadeemias, Torrelevante (Hispaania kolmas divison), Valencia Akadeemias, HNK Sibenik (Horvaatia kõrgliiga).

Xavi Andres Ibarra: “Olen varem Eestis käinud, sest korraldasime koos Valencia ja legendi Marko Kristaliga jalgpallilaagri, mistõttu olen mõningate asjade hästi tuttav. Mulle sai koheselt selgeks kui oluline on Levadia Eesti riigis ja selle jalgpalli jaoks. Minu jaoks oli kerge Levadia pakkumine vastu võtta ja aidata klubil tulla uuesti meistriks. See ongi treeneritetiimi ja meeskonna üks suurimaid eesmärke – võita Eesti meistritiitel uuesti. Olen inimene, kellele meeldib iga päev olla parem kui eile. Minu tööks on mängijate ettevalmistamine mänguks, valmistada ette harjutused ning jõusaali programmid ning hoida mängijad tervislikus rutiinis. Teen seda tööd koos fitness treeneri Dimitri Kovtunovichiga. Klubi ja siin töötavad inimesed on mind heas mõttes vastu võtnud sellisel viisil nagu ma poleks kunagi seda osanud oodata. Levadia on nagu üks suur pere, mistõttu tunnen end siin väga hästi. Olen uue hooaja eel elevil!”

Jalgpall

toetab Chanz