Premium liiga

toetab Chanz

FC Nõmme Unitedi peatreener Vladimir Vassiljev jagab oma esimesed muljed klubist, mängijatest ja võistkonnast

Vladimir Vassiljev
Vladimir Vassiljev — FOTO: FC Nõmme United Facebook

FC Nõmme Unitedi jalgpalliklubi jagas enda sotsiaalmeedia kontol peatreener Vladimir Vassiljevi esimesi muljeid klubist, mängijatest ja võistkonnast.

Vladimir Vassiljev: “Esimesed kaks kuud läksid väga kiiresti. Selle ajaga jõudsime tõsta klubis professionaalsust, tutvuda nende mängijatega, kes juba olid klubis ja testida mõned mängijad väljastpoolt. Klubi on andnud minule ja meie treeneritele väga suurt toetust, kõik asjad mida oleme küsinud on ka täidetud.

Mart Poom annab väga positiivset ja suurt energiat sellele projektile ja sellise inimese juures on au töötada ja aidata klubi teha järgmist sammu nende ajaloos.

Mängijad veel kohanevad, sest on hästi palju koormust juurde tulnud: see ei tähenda ainult füüsilist koormust, vaid ka mentaalset, taktikalist, teoreetilist. Samal ajal, progress on juba olemas ja väga rõõm näha, et mängijad tulevad kaasa ja tahavad paremaks saada iga päev.

Võistkond on väga kompetentne. Igas positsioonis on praegu kaks mängijat, kes suudavad üks teisega konkureerida. See teeb tööd põnevamaks, sest konkurents alati viib progressini.”

 

Premium liiga

toetab Chanz