Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

FC Flora omandas JK Tabasalult 18-aastase ründaja mängijaõigused

Tristan Pajo
Tristan Pajo — FOTO: Janek Eslon

FC Flora omandas JK Tabasalult Tristan Pajo mängijaõigused ning sõlmis 18-aastase ründajaga elukutselise mängija lepingu.

Pajo liitus FC Floraga tänavu juulis JK Tabasaluga sõlmitud laenulepingu alusel, mille kohaselt oli FC Floral õigus Pajo mängijaõigused hooaja lõppedes omandada. Seda 15-kordne Eesti meisterklubi ka tegi.

“Mul on hea meel teha leping just FC Floraga kuna tunnen, et arenen siin mängijana väga palju ja ka teised mängijad aitavad mind selles oluliselt. Ootan juba põnevusega järgmist hooaega ning mänge, kus võitudega teeme fännide tuju heaks!” ütles Tristan Pajo.

“Tristan Pajol oli võimalus pool hooaega FC Flora esindusmeeskonnaga treenida ja seeläbi ennast näidata. Nähtu avaldas piisavalt palju muljet, et soovida teda oma ridadesse,” ütles FC Flora peatreener Norbert Hurt. “Tristan on kiire ja osav mängija ning lisaks sellele võimeline toetama rünnakut võtmesöötude ja väravatega. JK Tabasalu on teinud head tööd ja aidanud tal loomulikku teed pidi täiskasvanute jalgpalli jõuda. Usume, et nüüd on Tristan valmis järgmiseks sammuks.”

Pajo tegi debüüdi FC Flora esindusmeeskonnas 16. augustil A. Le Coq Arenal toimunud UEFA Konverentsiliiga III eelringi kordusmängus Rumeenia meistri FCV Farul Constanta vastu, asendades 73. minutil Sergei Zenjovi. Samuti tuli ta vahetusest väljakule Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaali vastasseisus FC Elvaga. Premium Liigas kuulus noor edurivimees kaheksal korral rohevalgete mängupäeva koosseisu, ent pallimurule ei pääsenud.

Esiliigas osales Pajo lõppenud hooajal kokku 24 mängus ja lõi neis 11 väravat, FC Flora U21 ridades jäid tema nimele kümme kohtumist ja kolm tabamust.

Muugalt pärit Pajo alustas oma jalgpalliteed FC Levadia Jalgpallikoolis ja liikus edasi JK Tabasalusse. 19. novembril täisealiseks saanud ründaja on mänginud Eesti U19 (10/2), U18 (3/1), U17 (8/2) ja U15 (3/0) noortekoondistes.

Autor/allikas: FC Flora

Jalgpall

toetab Chanz