Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Esiliiga võitnud Maardu Linnameeskond loobub uueks hooajaks välja teenitud kõrgliigakohast

Ametlik avaldus Maardu Linnameeskonna juhtkonnalt:
Anname klubi kogukonnale ja klubi personalile teada, et Maardu LM põhimeeskond uuel hooajal Premium liigas ei mängi. Kahjuks ei saa meeskond mängida ka Esiliigas. Peamine ja tähtsaim põhjus on sponsorrahastuse puudumine.

Foto: Maardu Linnameeskond Facebook

 

Juba mitu kuud on klubi juhid olnud aktiivsetes otsingutes ja pidanud palju läbirääkimisi, et tagada klubile piisav rahastus ja adekvaatne esindatus Eesti kõrgliigas. Tehtud suurt tööd edu ei krooninud.Hoolimata jalgpalliliidu paljudest järeleandmistest litsentsimise osas ja võimalikust distsiplinaarkaristuse ohust, osutus klubi juhtkond põhimeeskonna iseseisvaks ülalpidamiseks kõrgliigade tasemel väljakannatamatuks.

Ühtlasi anname teada, et jalgpallikool Maardu LM JK jätkab tööd ning keskendub hoogsalt Maardu parimate jalgpallurite kasvatamisele!

Kui raske see uudis ka poleks, tahaksime märkida, et 11-aastase tööga klubi täiskasvanute osa arendamise kallal on esimene meeskond saavutanud palju eesmärke. Oleme läbinud pika tee ja teeninud meistritiitleid, alustades III liigast ja lõpetades kolmekordse esiliiga võiduga!
Ning peale 2019. aasta kõrgliiga hooaega sai klubi lisakogemusi ja ressursse meie linna noorte ja jalgpalli arendamiseks, mille au nimel MLM-i mängijad iga kohtumise eest võitlesid! Elasime seda lugu koos läbi...

Ja loomulikult ei saa mainimata jätta Maardu linnavõimude tohutut toetust, elavat huvi klubi ja täiskasvanute jalgpalli elu ja arengu vastu !

Samuti oleme tohutult tänulikud kõigile oma sponsoritele ja koostööpartneritele, kes on nende aastate jooksul aidanud mitte sõnade, vaid tegudega !
Aga kõige tähtsamad sõnad on tänusõnad meie fännidele!!! Meie 12. mängijale, kelle pühendumiseta poleks toimunud ühtegi kohtumist väljakul!Piirangute ajal olite meiega aia taga ja teisel pool ekraani, jälgisite ülekandeid ja toetasite meid aktiivselt sotsiaalvõrgustikes! Kogesite kaotusi ja rõõmustasite võitude üle elavalt! Täitsite tribüüne, lõite trumme ja tõstsite tassi üle pea !!! AITÄH, AITÄH meie fännid!!! Saime koos hakkama!

Maardu Linnameeskonna loobumine tähendab, et Premium liigasse tõusis sportliku paremusjärjestuse põhjal JK Tallinna Kalev, Esiliigasse Pärnu JK ja Esiliiga B tasemele Nõmme Kalju FC U21.

Jalgpall

toetab Chanz