Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Bogdan Vaštšuk siirdub Ukrainasse laenule

FCI Levadia 26-aastane ründav poolkaitsja Bogdan Vaštšuk liitub laenulepingu alusel Ukraina kõrgliiga klubi FC Vorskla Poltavaga kuni 30.06.2022. Ukraina kõrgliiga klubil on võimalik laenuperioodi lõppedes omandada Vaštšuki mängijaõigused. Vorskla Poltava hoiab hetkel talvepausi järel Ukraina kõrgliigas viiendat kohta.

 Vaštšuk on saanud FCI Levadia esindusvõistkonna eest kirja 67 mängu ja löönud kokku 21 väravat. Premium Liigas on Vaštšuk käinud väljakul 59. korral ning löönud 13 väravat. UEFA Konverentsiliigas on käinud Vaštšuk FCI Levadia eest väljakul kahel korral ja löönud kaks väravat Dundalk FC vastu. Klubis veedetud ajaga on mees võitnud 2021. aastal ka Eesti meistritiitli ning Eesti Karika. 

“Olen väga õnnelik, et saan teha järgmise sammu oma karjääris. Tahan väga tänada klubi presidente Viktor Levadat, Andrei Leškinit ja üldse kogu FCI Levadiat selle suurepärase koostöö ja professionaalsuse eest. Jään igaveseks klubi armastama ja tegemisi jälgima!” ütles Vaštšuk.

“Huvi Bogdani vastu tekkis kuskil kuu aega tagasi kuid konkreetsemaks läks asi enne meie viimast sõpruskohtumist Türgis Rukh Lvivi vastu, mida olid tulnud vaatama Ukraina klubi president, treener ja skaut. Pärast sõpruskohtumist liikus asi edasi juba väga kiiresti. Oleme klubina rahul, et suutsime Bogdanile pakkuda järgmist sammu tema karjääris. Ta oli selle igati ära teeninud tänu oma headele esitustele eelmisel hooajal. Bogdanil on nüüd pool aastat aega ennast tõestada ning näidata ennast parimast küljest, et välja teenida täispikk leping. Soovime Bogdanile palju edu ja kõike paremat uues klubis,” sõnas klubi spordidirektor Tarmo Kink.

FC Vorskla Poltavas mängib hetkel ka Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm, kes siirdus Ukrainasse 2021. aasta jaanuaris. 

Jalgpall

toetab Chanz