Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

AMETLIK! Tarmo Kink liitus Paide Linnameeskonna treenerite tiimiga

Tarmo Kink
Tarmo Kink — FOTO: Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskonna treenerite tiim sai väärt täienduse, kui jaanuarist alustab esindusmeeskonna abitreenerina tööd Tarmo Kink, kirjutas Paide Linnameeskond oma kodulehel.

38-aastasel Kingil on seljataga edukas ja värvikas mängijakarjäär, mille jooksul esindas ta Eesti koondist 83 korral ja lõi 6 väravat. Kingi esimeseks välisklubiks oli Moskva Spartak, veel mängis ta Ungaris (Györi ETO, Kaposvar, Mezokövesd), Inglismaal (Middlesbrough), Ukrainas (Lvivi Karpaty), Itaalias (Varese), Šotimaal (Inverness) ja Soomes (SJK).

Pärast mängijakarjääri lõppu oli Kink FCI Levadias esmalt abitreener ning aastatel 2021-2022 spordidirektor.

Tarmo Kink: Suurepärane tunne on naasta tagasi jalgpalli juurde ja eriti heameel on liituda Paide Linnameeskonnaga. Mulle väga meeldib klubi professionaalsus, organiseeritus ja ambitsioonikus. Loodan oma teadmiste ja kogemustega aidata klubil teha järgmine samm oma eesmärkide suunas. Ilusaid pühi ja edukat uut aastat meile kõigile!

Spordidirektor Gert Kams: Tarmo, endise tippmängijana, toob meie treeneritetiimi kogemuse millel on hindamatu väärtus. Tarmo tugevuseks, nii nagu oli ka mängijana, on ka treenerina töökus, hingestatus ning võitjamentaliteet. Kindlasti saab tal olema igapäevatöös ka kitsam roll, mis on seotud positsioonispetsiifiliste elementide arendamisega. Tere tulemast Tarmo!

Peatreener Ivan Stojkovic: Ma olen Tarmo liitumise üle väga õnnelik. Ta toob meile midagi, millest eelmisel hooajal puudust tundsime – suured mängijakogemused kõrgel tasemel ja teadmised teatud valdkondades, eriti kui on tegemist meie ründajate individuaalse arendamisega.

Me mõlemad jagame suurt kirge jalgpalli vastu, mis on minu jaoks kõige olulisem omadus treenerite tiimi komplekteerimisel. Olen kindel, et täiendasime meeskonda täpselt nii, nagu soovisin, ja saame koos suuri asju korda saata.

Ivan Stojkovici tiimis jätkab 2024. aastal Tarmo Kingi kõrval abitreenerina ka Ats Sillaste, tänavu abitreeneri rollis olnud serblane Andreja Varicak on uuest hooajast Esiliigas mängiva Paide U21 meeskonna peatreener.

Vaata ajaloolist hetke alates 07:00:

Jalgpall

toetab Chanz