Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

AMETLIK: Nõmme Kalju pikendas ääreründajaga lepingut

Kaspar Paur
Kaspar Paur — FOTO: Nõmme Kalju FC

Nõmme Kalju jalgpalliklubi annab teada, et meeskonnaga 2018 aasta suvel liitunud ja samal aastal Kaljuga Eesti meistriks kroonitud ääreründaja Kaspar “Kapa” Paur jätkab klubi noorenenud esindusmeeskonnas ka algaval hooajal.

“Mul on hea meel, et saan jätkata Nõmme Kaljus ja ootan väga taaskord Hiiul mängimist,” kommenteeris Paur oma jätkamist Kaljus.

Ta lisas: “Meeskond on võrreldes eelmise aastaga muutunud ning see teeb eesoleva hooaja huvitavaks. Loodan anda olulise panuse oma klubi eesmärkide täitmisel.”

Kalju peatreener Nikita Andrejev tunneb ääreründaja jätkamise üle rõõmu: “Näeme Kasparil meeskonnas uut ja väga olulist rolli. Ta on oma tervisemured seljatanud ja näidanud ennast hooaja ettevalmistuse käigus suurepäraselt. Me teame hästi kui võimeka mängijaga on tegu ning ootame temalt edukat jalgpallihooaega.”

Nõmme Kalju president Kuno Tehva on samuti rahulolev: “Kapa on tubli ja põhimõttekindel inimene kellega koostöö on alati olnud inspireeriv. Tema roll meeskonnas on märkimisväärse tähtsusega ja eriti nüüd, kus oleme läbi teinud totaalse muutumise. Nii nagu kaitseväes, loeb iga okas ka meil!”

Kaspar Paur

Sünniaeg: 16.02.1995 (Tartu)
Vanus: 29
Haridus: Magistrikraad (TalTech). Bakalaureusekraad (EBS).
Number: 17
Eelnevad klubid: Tartu Tammeka, FC Flora, Paide Linnameeskond, FC Levadia, Tartu Olümpia
Koondised: U23 1/0, U21 8/0, U19 10/0, U17 9/1, U16 2/0

Jalgpall

toetab Chanz