Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

AMETLIK! Nõmme Kalju peatreenerina jätkab Kaido Koppel

Nõmme Kalju
Kaido Koppel pildil esiplaanil — FOTO: Nõmme Kalju kodulehekülg

Nõmme Kalju jalgpalliklubi andis sotsiaalmeedias teada, et möödunud hooaja lõpus peatreeneriks tõusnud Kaido Koppel jätkab tuleval hooajal esindusmeeskonna peatreenerina.

Läinud Premium liiga hooaja lõpus nõmmekate peatreeneriks tõusnud Kaido Koppel jätkab sealt kus pooleli jäi.

Teda abistavad Argo Arbeiter, Alger Dzumadil, Marcus Suurväli, Reigo Jörsi ja uus väravavahtide treener Ville Hulkonen. Kaido Koppel alustas treenerikarjääri 2014. aastal FC Elvas, juhendades seejärel ligemale viis aastat Tartu Tammekat. Nõmme Kalju treenerite brigaadiga liitus Koppel möödunud aasta alguses.

“Väga hea meel on Nõmmel alustatud tööga jätkata. Eesti klubijalgpallis tähtsat rolli kandev Kalju tähistab sajandat juubelit, mis mõistagi on lisamotivatsioon kogu meeskonnale. Oleme valmis korralikult pingutama ning koos fännide abiga tahame uuel hooajal, Nõmme mändide vahel, vastastele suuri probleeme tekitada,” kommenteeris uue ametiga kaasas käivaid eesmärke Kaido Koppel ise.

“Alustasime eelmisel hooajal meeskonna ümberehitamist ja soovime valitud suunas kannatlikult edasi liikuda. Näeme protsessis positiivseid muudatusi ja usume, et juubeliaastal saame veel väga palju juurde panna,” kommenteeris peatreeneri valikut klubi eestvedaja Kuno Tehva.

“Kaido ja Argo vahel on väga hea klapp, jagub kogemust, ambitsiooni, töötahet ja kaasaegset mõtlemist. Soovin neile ainult edu,” lisas Tehva.

“Nõmme vapitunnetus tähendab meile väga palju. Kaido Koppel oli aastal 2012 Kalju esindusmeeskonna liige kui võitsime klubi ajaloo esimese meistritiitli,” sekundeeris klubi tegevjuht Ehte Eamets.

Nõmme Kalju esindusmeeskond alustab oma juubelihooaja ettevalmistust Sõle Hallis homme, 03. jaanuaril. Esimene sõpruskohtumine peetakse EJL Sisehallis 14. jaanuaril kell 14:30, kui nõmmekatele sõidab külla Inter Turku. FC Inter on tulnud ühel korral Soome meistriks ning kahel korral karikavõitjaks. Möödunud hooajal lõpetati Soome kõrgliigas viienda kohaga.

Jalgpall

toetab Chanz