Jürgen Henn valiti aasta treeneriks

3sport

Tallinna FC Flora meeskonna peatreener Jürgen Henn teenis kolmandat aastat järjest Albert Vollrati nimelise aasta treeneri auhinna.

Henn juhtis FC Flora meeskonna Eesti klubijalgpalli ajaloos esimest korda eurosarja alagrupiturniirile, kus saadi kirja võit ja kaks viiki. Hooaja alguses teenis Flora superkarika ning meeskond oli viimase vooruni tiitlikonkurentsis, kui lõpuks jäädi FCI Levadiale alla ühe punktiga.

„Aasta jätab kahetised tunded. Ühelt poolt tegime Floraga midagi sellist, millest oleme palju unistanud mängijate ja treeneritega. Tõestasime ka, et selle kõrvalt ei ole ka võimatu tiitli peale mängida. Arvan, et päris sisemist rahulolu hooaja kokkuvõtteks ei jää. Kindlasti on kuhu edasi minna. Analüüsime läbi meeskondlikud õnnestumised ja ebaõnnestumised ning vaatame, mida personalina tegime hästi või halvasti. Kuskil kuklas on mul suund olemas, mille nimel tööd teen. Ei oska öelda, kuhu see välja viib, aga teen oma tööd nii suure pühendumusega, kui ma parasjagu suudan,” sõnas Henn auhinda vastu võttes.

Hääletusel edestas ta Eesti meeste koondise peatreenerit Thomas Häberlit, meeste rannajalgpallikoondise juhendajat Aleksei Galkinit ning FC Flora naiskonna ja tüdrukute U17 koondise peatreenerit Aleksandra Ševoldajevat.

Eriauhinna aasta parimale treenerile pani välja Coolbet.

Vollrati auhinna varasemad võitjad:

2013 – Marko Kristal
2014 – Jüri Saar
2015 – Rando Rand
2016 – Aleksandr Puštov
2017 – Arno Pijpers
2018 – Sergei Francev
2019 – Jürgen Henn
2020 – Jürgen Henn

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Kommentaarid puuduvad