Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Viimsi JK kindlustas tõusu naiste Meistriliigasse

Naiste Meistriliigas peeti kolmapäeval, 9. novembril teine üleminekumäng, kui 2:0 võiduga Põlva FC Lootose üle kindlustas tõusu astme võrra kõrgemale tänavu Esiliigas võistelnud naiskond Viimsi JK, kirjutab jalgpall.ee.

Foto: erakogu (jalgpall.ee)

Kui 6. novembril toimunud üleminekumängude esimene vaatus lõppes 2:2 viigiga, mille päästis Lootosele üleminutitel Kärt Hüdsi, siis sel korral Meistriliiga naiskonnal Viimsi kaitselukku lahti muukida ei õnnestunud. Viimsi naiskond haaras eduseisu 24. minutil, kui palli saatis võrku 15-aastane Liis Getter Saar. Veerand tundi enne normaalaja täitumist jõudis Viimsi teise väravani, mille autoriks oli samuti Saar, ning tagas sellega endale võõrsilväljakul olulise 2:0 võidu.

Viimsi JK-l on kahe kohtumise arvestuses Põlva FC Lootose ees 4:2 edu, mis tähendab, et järgmisel hooajal on neil õigus üles astuda naiste Meistriliigas. Naiste Esiliigast on õigus Meistriliigasse tõusta ka Lasnamäe FC Ajaxil, kes tuli liiga üldvõitjaks. Lootos võistleb 2023. aasta hooajal Esiliigas ning lisaks neile langeb Meistriliigast astme võrra madalamale ka tabelis viimasele reale platseerunud JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond.

Jalgpall

toetab Chanz