Jalgpall

toob sinuni Chanz

Viimsi JK 17-aastane mängumees Robin Kane sõlmis Itaalia tippklubiga profilepingu

Eesti esiliigas palliv Viimsi jalgpalliklubi andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et klubi kasvandik, 17-aastane Robin Kane sõlmis Rooma Lazioga profilepingu.

Viimsi JK Facebooki lehekülg –  Eelmise aasta juuli lõpus saatsime Robin Kane Roma SS Laziosse testimisele. Peab ju käima ja näitama ennast. Tagasi tulemine aga hakkas kuidagi venima… Augusti keskel ühel kodumängul kohtusime Robini emaga ja uurisime, et millal Robin tagasi tuleb. Platsile oleks kutti vaja. Ema Heli kehitas lihtsalt õlgu. Mõlgutasime kohe ka mõtet ja uurisime, et mis ema tunne ütleb, et kas poiss jääbki nüüd Itaaliasse? Sellele tuli kiire vastu – ei-ei-ei, ma küll selleks valmis pole
Nüüd on aga koht käes ja lõpuks, peale poolt aastast ootamist, praadimist ja veelkord ootamist saame me selle ametlikult välja öelda – Robin Kane on ametlikult Roma SS Lazio ridades! Meie poiss! Meie esimene poiss päriselt lepinguga välismaal. Ju see ematunne ikka aimas juba ette, et nii see Itaaliasse käik seekord läheb ja tuleb anda kutile tiivad lendamiseks!

Foto: Viimsi JK Facebook

Jalgpall

toob sinuni Chanz