Lionel Messi
Lionel Messi — FOTO: Scanpix

Lõuna-Ameerikas jätkus jalgpalli MM-i valikturniir, kus Argentiina võõrustas kodus Paraguayid ning Brasiilia Venezuelat.

Argentiina võitis kohtumise minimaalselt 1:0, aga valikturniiril ollakse hetkel kindlad tabeliliidrid 3 võiduga.

Kohtumise tipphetked:

Brasiilia sai aga hoopis kahe võidu kõrvale esimese viigi, kui kodus võõrustati Venezuelat. Peremehed läksid küll kohtumist juhtima, aga viis minutit enne mängu lõpu said külalised hakkama suurepärase tabamusega.

Võimast seeriat on tegemas ka Argentiina koondise esikinnas Emiliano Martinez, kelle seljataha pole löödud viimase 622 minuti jooksul ühtegi väravat. Viimati löödi Martinezele värav 2022. aasta MM-i finaalis, kui prantslane Mbappe kostitas argentiinlasi kübaratrikiga.