Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Video: Ukraina ja Venemaa jalgpallurite vahel läks arvete klaarimiseks

FC Minaj meeskond
FC Minaj meeskond — FOTO: FC Minaj Facebook

Türgis Antalyas Royal Seginus hotellis läks esmaspäeval seal peatunud Ukraina jalgpalliklubi FC Minaj ja Venemaa meeskonna Jaroslavli Šinniku mängijate vahel lööminguks.

Ukraina portaal Sport24 kirjutab, et Ukraina klubi ei soovinud Venemaa meeskonnaga ühes hotellis viibida, kuid Türgis ja Süürias toimunud maavärinate tõttu polnud neil teist valikut.

Konflikt sai alguse sellest, kui Ukraina klubi jalgpallur tegi hotellitöötajaga ebaviisakalt käitunud venelasele märkuse, vahendab ajakirjanik Roman Bebeh. Ta märgib, et agressorriigi esindaja oli purjus ja käitus agressiivselt. Venelane keeldus vabandamast, mille eest sai ukrainlase käest peksa.

Kõik sellega ei lõppenud. Nahutada saanud jalgpallur kutsus meeskonnakaaslased appi. Massikaklus lõppes ukrainlaste võiduga ning Venemaalt pärit mängijad viidi meditsiinikeskusesse, kirjutab Roman Bebeh.

Erinevate allikate kohaselt said kakluses kannatada siiski ka osad Ukraina jalgpallurid. 

Vene portaali severpost.ru andmetel nägi asi välja aga selline: Konflikt sai alguse 13. veebruari õhtul, kui Ukraina jalgpallurite sobimatu käitumine ja provotseerimine viis kahe meeskonna vahelise kakluseni.

«Meie mängijad tegutsesid nagu tõeline meeskond, seistes oma meeskonnakaaslase eest keda rünnati. Arstliku läbivaatuse tulemuste kohaselt Šinniku mängijatel tõsiseid vigastusi ei leitud, ”öeldi Jaroslavli klubi avalduses.

Lühike video olukorrast:

 

FC Minaj jalgpalliklubi selgitus juhtunule:

Jalgpall

toetab Chanz