Jalgpall

toetab Chanz

Mike Maignan
Mike Maignan — FOTO: Scanpix

Itaalia kõrgliigas läksid eile õhtul omavahel vastamisi Udinese ja AC Milan. 26. minutil andis Maignan kohtunikule teada, et tema suunas tehti rassistlike žeste ning mõned minutid hiljem mäng peatati kümneks minutiks.

"Meie mängus pole rassismil absoluutselt kohta: me oleme jahmunud. Oleme sinuga, Mike," andis AC Milan pärast intsidenti avalduse Twitteris.

Samuti liitusid rivaalklubi Milano Inter ja paljud teised superstaarid, kes toetasid Mike Maignani. Varasemalt on nii Itaalias kui ka Hispaanias olnud rassismiga palju probleeme.

Maignan sõnas pärast kohtumist: "Nad tegid minu suunas ahvi häälitsusi ning see pole esimene kord, kui see on minuga juhtunud Itaalias,"

Pärast kui mängijad tagasi väljakule saabusid, mängiti lõpuni ning AC Milan suutis kohtumise suisa võita 93. minuti väravast, tulemusega 3:2.