Jalgpall

toob sinuni Chanz

Video: Pooleli jäetud Hollandi derbi mängitakse lõpuni kinniste uste taga

Ajax - Feyenoord
Ajax - Feyenoord — FOTO: Scanpix

Hollandi jalgpalli kõrgliigas (Eredivisie) sai Amsterdami Ajaxi ja Rotterdami Feyenoordi kohtumine kesta vaid 20 minutit, kui mäng esmakordselt tuli peatada. Hiljem tuli seda veel kahel korral teha ning viimasel korral otsustas kohtunik mängu ka lõpetada. Täna tuli uudis juba uue toimumisaja kohta.

Kodumeeskond Ajax oli 20. mänguminutiks jäänud 0:2 kaotusseisu, kui väljakule lendas õlletops ja kohtunik otsustas kohtumise esmakordselt peatada. Mäng sai mõne aja pärast jätkuda, kuid peale 0:3 kaotusseisus jäämist ei läinud palju aega mööda, kui Ajaxi fännid hakkasid väljakule pürotehnikat loopima. Peakohtunikul ei jäänud muud üle kui kohtumine taas seisma panna. Umbes 10 minutit hiljem sai õnneks mäng siiski jätkuda. Kuid seegi polnud veel kõik – teisel poolajal otsustasid fännid veelkord väljakule ilutulestiku visata ning see sai ka saatuslikuks – peakohtunik otsustas kohtumise lõpetada. 

Video:

Nüüd andis, aga Hollandi jalgpalliliit teada, et kohtumisega jätkatakse Eesti aja järgi kolmapäeval kell 15.00. Kuigi Ajax soovis, et mäng toimuks alles Novembris, siis Hollandi alaliit ikkagi nõudis, et kohtumine toimuks esimesel võimalusel ning samuti ükski fänn staadionile kohtumist jälgima ei pääse.

Jalgpall

toob sinuni Chanz