Shamrock Rovers võitis aastase vahe järel taas Iirimaa superkarika
Shamrock Rovers võitis aastase vahe järel taas Iirimaa superkarika — FOTO: League of Ireland / Twitter

Eesti koondise poolkaitsja Markus Poom ja tema koduklubi Shamrock Rovers alistasid Iirimaa superkarikafinaalis 3:1 St. Patrick's Athleticu.

Mullu superkarikafinaalis 0:2 Derry Cityle alistunud rohevalged pääsesid juhtima 55. minutil, kui Conan Noonan leidis teise poolaja alguses vahetusest sekkunud Trevor Clarke'i, kes skooris. Möödus kaheksa minutit ning taas andis Noonan resultatiivse söödu, sel korral lõpetas rünnaku Joshua Honohan, kirjutab Soccernet.ee.

Roversi viimase tabamuse eest kandsid 89. minutil hoolt taas Noonan ja Clarke. Noonan andis väravasöödu ja Clarke realiseeris. St. Patrick'si auvärava lõi 90+2. minutil Jamie Lennon.