Real Madridi mängijad tähistamas
Real Madridi mängijad tähistamas — FOTO: Scanpix

Eile õhtul pidasid Hispaania kõrgliigas selle aasta viimase kohtumise kaks tabeliliidrit. Girona madistas võõrsil Real Betisiga ning Madridi Real sõitis külla Deportivo Alavesile.

Varasemas kohtumises jättis Girona võimaluse Madridi Realile tõusta tabeliliidriks, juhul kui nad oma kohtumise võidavad. Girona pidas korraliku lahingu võõrsil Real Betisiga ning 88. minutil neil võit ära võeti, kui Betisi keskkaitsja German Pezzella palli väravasse virutas. Girona väravaga sai hakkama Ukraina koondislane Artem Dovbyk penaltipunkti pealt.

Real Betis - Girona 1:1 (88. German Pezzella - 39. pen. Artem Dovbyk)

Kohtumise tipphetked:

Kuna Girona mängis viiki, avas see ukse Madridi Realile minna tabeliliidriks. Real Madrid suutis kohtumise tõepoolest võita vähemuses Deportivo Alavesi Lucas Vazqueze 92. minuti väravast. Kuigi Madridi Realil ja Gironal on nüüd tabelis sama palju punkte, siis omavahelises kohtumises võidutses Real Madrid 3:0.

Deportivo Alaves - Real Madrid 0:1 (90+2. Lucas Vazquez)

Punane kaart: 54. Nacho Fernandez (Real Madrid)