Marcelo
Marcelo — FOTO: Scanpix

Madridi Reali jalgpalliklubiga 25 karikat võitnud 35-aastane brasiillane Marcelo aitas oma kasvatajaklubi Fluminense esimese Copa Libertadorese meistritiitlini ning nimetas selle oma karjääri kõige tähtsaimaks võiduks.

Marcelo koduklubi Fluminense alistas eile õhtul toimunud Copa Libertadorese (Lõuna-Ameerika jalgpalliliidu korraldatav tähtsaim rahvusvaheline Lõuna-Ameerika klubide turniir, mis olemuselt vastab UEFA Meistrite Liigale) finaalis lisaajal 2:1 Argentina klubi Boca Juniorsi 2:1 ning võitis klubi ajaloo esimese Libertadorese tiitli.

Kohtumise tipphetked:

Marcelo mängis Fluminense meeskonnas 2002-2007 aastal, enne kui liitus Hispaania suurklubi Madridi Realiga, kelle eest võitis kokku 25 karikat (6 Hispaania kõrgliiga, 5 Meistrite liiga, 5 Supercopa, 4 Maailma klubide, 3 Euroopa superkarika ning 2 Hispaania karikasarja).

"Madridi Real mõistab, et see on minu klubikarjääri kõige tähtsaim tiitel, sest see tuli klubiga kes mind kasvatas," ütles Marcelo võidu järel ESPN-ile.