JK Narva Trans
JK Narva Trans — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Klubijalgpalli pidupäev kulmineerus eile Evald Tipneri nimelise karikavõistluse superfinaaliga, kus omavahel olid vastamisi Tallinna FC Flora ja JK Narva Trans. Trans võitis oma kolmanda tiitli tulemusega 2:1.

Kohtumine algas Flora pallivaldamisega ning esimese veerandtunni jooksul Narva Flora karistusalasse ei pääsenud. Flora oma võimaluste mittekasutamise ning Narva hea kaitsetöö tulemusel lõppes avapoolaeg 0:0 viigiseisul.

Teise poolaja alguses pääses Trans karistusalas löögile, kuid väravavaht tõrjus ning jätkuolukord blokeeriti. Kohtunik fikseeris pärast paariminutilist videokontrolli kastis rikkumise ning Narvale määrati penalti. Seda realiseerima läinud Alex Markovici löögi tõrjus Ingmar Krister Paplavskis ära, kuid sellele järgnenud lööki väravavahil päästa ei õnnestunud. Narva asus kohtumist 1:0 juhtima.

Transi eduseis kestis 72. minutini, kui Flora poolelt oli täpne Nikita Mihhailov, kes Henrik Ojamaa tsenderduse väravasse keerutas. Võiduvärava lõi Trans 81. minutil, kui Flora kaitsja palli klaarimine ebaõnnestus ning pall Dohyun Kimi jalale kukkus, kes selle vasakusse alla nurka suunas.

2:1 võidu järel tõstis Narva pea kohale klubi ajaloo kolmanda Evald Tipneri võidukarika.

Ühtlasi tänu sellele võidule teenis Narva omale eurosarja koha.

Kohtumise tipphetked (video: ETV2 / EJLTV Youtube)