Jalgpall

toob sinuni Chanz

Video: Ka maailma parim peab avalikult vabandama

Lionel Messi Saudi Araabias
Lionel Messi Saudi Araabias — FOTO: Scanpix

Argentinaga sügisel maailmameistriks tulnud maailma üks läbi aegade parimaid jalgpallureid Lionel Messi vabandas oma koduklubi Pariisi Saint-Germani ees.

Prantsusmaa jalgpalliklubi Pariisi Saint-German karistas enda ühte suurimat superstaari Lionel Messit ning määras talle kahenädalase mängukeelu, kuna 35-aastane argentiinlane sõitis ilma klubi nõusolekuta Saudi Araabiasse.

PSG kaotas pühapäeval koduliigas 1:3 Loriente meeksonnale ning peale seda tühistas meeskonna peatreener esmaspäevaks mõeldud puhkepäeva. Sügisel Argentiina koondisega maailmameistriks tulnud Lionel Messit see aga ei huvitanud, maailma üks parimaid jalgpallureid sõitis klubi keelust hoolimata perega Saudi Araabiasse.

Argentiina pallivõluril on Saudi Araabiaga tehtud leping, kus talle makstakse naftariigi promomise eest raha.

PSG eemaldati peale seda vahejuhtumit Messi kaheks nädalaks meeskonna juurest. Ühtlasi tähendab see seda, et argentiinlane ei saa meeskonnaga treenida ega otseloomulikult ka mängida. Samuti ei maksta Messile selle kahe nädala eest palka.

Nüüd on Messi teinud avaliku vabanduse oma koduklubi ees: “Palun vabandust oma teo eest. Ma päriselt arvasin, et meil on sarnaselt eelmistele nädalatele kohtumise järel puhkepäev. Olin planeerinud reisi Saudi Araabiasse ning ma eelmisel korral selle ära jätnud, seekord ei saanud ma seda uuesti teha.”

 

Jalgpall

toob sinuni Chanz