Jalgpall

toob sinuni Chanz

Video: Juventus jäi ilma Itaalia liigas 10 punktist ning lisaks võeti vastu häbiväärne kaotus Empoli vastu

Pettunud Juventuse mängumehed
Pettunud Juventuse mängumehed — FOTO: Scanpix

Eile õhtul toimus Itaalia liigas Serie A viimane kohtumine 36. mängudevoorus, kus Empoli võõrustas Torino Juventust. Lisaks enne kohtumise algust said Juventuse mängijad teada ka, et Itaalia jalgpalli alaliit neilt tabelist ka 10 punkti ära võtavad, millega päris palju probleeme olnud on juba selle hooaja jooksul. Empoli võitis kohtumise tulemusega 4:1.

Empoli – Juventus 4:1 (18. pen 47. Francesco Caputo, 21. Sebastiano Luperto, 90+3. Roberto Piccoli – 85. Federico Chiesa)

Kohtumise tipphetked:

Kuulus Itaalia jalgpalliajakirjanik Fabrizio Romano andis eile õhtul enne mängu algust ka teada ametlikult, et Torino Juventus 10 punktist ilma jääb ning hetkel tabelis 7. kohal jätkatakse ja hetkeseisuga neil järgmisel hooaega Eurosarja kohta ei ole, aga see kõik võib veel muutuda. Varasemalt Juventuselt võeti 15 punkti ära, aga see ennistati kuna suudeti võtta võit spordikohtus, aga nüüd tundub, et ikkagi 10 punktist ilma jäädakse. Kehvema õnne korral oleks võidud langeda lausa Serie B ehk Itaalias tasemelt teise vutiliigasse.

Serie A tabeliseis:

Tabeliseis
Tabeliseis — FOTO: Kuvatõmmis

Jalgpall

toob sinuni Chanz