Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Video: FC Flora kaotas Konverentsiliiga kolmanda eelringi avakohtumises võõrsil Rumeenia meistrile

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev — FOTO: Scanpix

FC Flora jalgpalliklubi kaotas UEFA Euroopa Konverentsiliiga kolmanda eelringi avakohtumises võõrsil Rumeenia meistrile Constanta Farulile kindlalt 0:3.

Avapoolajal Viitrouli staadionil väravaid ei sündinud. Meeskonnad mängisid kui võrdne võrdsega ning häid momente kummalegi poolele ei jagunud. Teisele poolajale tuli kodumeeskond vastu teravamalt ning 48. minutil kandis juhtvärava eest hoolt Denis Alibec, suunates mänguvahendi väravasse nii, et see jäi Flora väravavahile püüdmatuks. 54. minutil tekkis Farulil järgmine ohtlik moment, ent Flora õnneks lendas löök mööda. Olukorra järel elavnenud Flora asus otsima oma momente, ent võimalused jäid kasutama. 80. minutil eksisid florakad oma karistusala lähistel sööduga, misjärel pääses Alibec löögile. Evert Grünvald küll tõrjus, ent pall jäi värava ees lahtiseks ning Constantin Budescu kasutas olukorra ära, viies Faruli 2:0 juhtima. Floral tekitas küll kohtumise lõpus järjepanu teravaid võimalusi, ent olukorrad jäid realiseerimata. Mängu 3:0 tabamuse vormistas Rumeenia meister Flora võrku kohtumise viiendal üleminutil nurgalöögijärgses olukorras.

Kohtumise tipphetked:

ENNE KOHTUMIST:

Nii Flora ja Farul alustasid oma eurohooaega Meistrite liiga esimesest eelringist. Kui Flora pidi kahe kohtumise kokkuvõttes tunnistama Poola meistri Czestochowa Rakówi 4:0 paremust, siis Farul jäi koondtulemusega 1:3 alla Moldova suurklubi Tiraspol Šeriffile. FC Flora pääses loosi teel ühena kahest meeskonnast otse kolmandasse eelringi. FC Farul alistas edasijõudmiseks teises eelringis Armeenia meistri FC Urartu koondtulemusega 6:4.

Mängu kohtunikebrigaad tuleb Kreekast: peakohtunik on Ioannis Papadopoulos, teda assisteerivad äärekohtunikud Vasilios Nikolakakis ja Konstandinos Nikolaidis ning neljas kohtunik on Angelos Evangelou. Konverentsiliiga kolmanda eelringi avavile Faruli ja Flora vahel kõlab Viitrouli staadionil neljapäeval, 10. augusti õhtul kell 20.30. Korduskohtumine toimub A. Le Coq Arenal kolmapäeval, 16. augustil algusega kell 19.00.

Jalgpall

toetab Chanz