Flora U21 - Levadia U21
Flora U21 - Levadia U21 — FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Tallinna FC Flora U21 alistas võõrsil Esiliiga 7. vooru järelpeetud kohtumises lisaminuti väravast Tallinna FCI Levadia duubelmeeskonna seisuga 2:1.

Kodumeeskond Levadia alustas mängu initsiatiivikamalt, pannes Flora kaitsjad ja puuriluku korduvalt proovile. Juhtväravani jõuti 28. minutil, kui Daniel Lutsu söödu järel pääses tsenderdama Henri Välja ning palli toimetas omakorda peaga väravasse Henri Käblik. Eduseisu saadi aga nautida vaid loetud minutid. 34. minutil näitas Flora ründaja Aleksandr Šapovalov võimsat kiirust, võites kõrge surve tulemusena Levadia kaitsjalt palli ning saates vasturünnaku kulminatsioonina palli võrku.

Viigiseisu järel läks mäng veelgi lahtisemaks ning mõlemad meeskonnad otsisid aktiivselt võimalust juhtseis haarata. Kuigi teravust näidati mõlema värava all, püsis seis tablool 1:1. Võiduväravani jõudiski Flora alles mängu teisel üleminutil, kui otsustavalt tegutsesid vahetusest sekkunud mängumehed: jala sai valgeks Sten Reinkort, kelle mängis löögile Mait Eenmaa. Kohtuniku peagi kõlanud lõpuvile tähistas Florale 2:1 võitu.

Esiliiga tabeliseis on jätkuvalt põnev. Flora U21 jätkab 32 punktiga tabelis 2. kohal, jäädes liidrist FC Nõmme Unitedist maha 6 silmaga. Levadia U21 on 26 punktiga 4. kohal, kusjuures tabeli kolmandast Viimsi JKst lahutab neid vaid 2 punkti.

Kohtumise tipphetked: Soccernet TV