Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Video: Arsenali fännid Heinast – Meie tulevane esinumber

Karl Jakob Hein
Karl Jakob Hein — FOTO: Scanpix

Eesti jalgpallikoondise esikinnas Karl Jakob Hein on teatavasti teenimas igapäevaselt leiba Londoni Arsenalis.

Hein kuulub hetkel Arsenali väravavahtide hierarhias kolmandale positsioonile. Viimasel ajal on palju kuulujutte üleval olnud Arsenali kohta meedias, et varuväravavahiks langenud Aaron Ramsdale soovib oma mänguaega parandada ning samuti soovib Arsenali peatreener Mikel Arteta mehest vabaneda.

Sport.tv3.ee ajakirjanikel õnnestus uurida Londonis, Arsenali fännidelt mida nad arvavad meie koondise esiväravavahist ning tema võimalustest mängida Arsenali esinduses järgnevatel hooaegadel.

Kui uurisime, kas nad teavad üldse sellist meest nagu seda on Karl Jakob Hein, siis inglased ei saanud esialgu arugi, kellest jutt. Kui, aga täpsustasime Karl Hein, läksid kohe suunurgad ülesse poole ja noogutati. Eriti hästi on brittidel meeles Heina esitus eelmise aasta sõpruskohtumises Prantsusmaa klubi Lyoni vastu, kus Hein säras penaltiseerias.

Video:

Samuti arvavad Arsenali fännid, et peaksid eestlase esialgu kuhugi laenule andma esiliigasse kuna mängukogemust Heinal napib ning, siis võiks juba Eesti koondise esiväravavaht hakkata pead tõstma, et tõusta Arsenali esinumbriks. Fännid tunnetavad, et 21-aastane Karl Jakob Hein võiks olla õige pea nende uus esinumber hispaanlase David Raya asemel.

Jalgpall

toetab Chanz