Jalgpall

toetab Chanz

Lyoni kapten Lacazette tähistamas
Lyoni kapten Lacazette tähistamas — FOTO: Scanpix

Prantsusmaa kõrgliigas peeti eile õhtul viimane mängudevoor, kui Olympique Lyon võõrustas viimases kohtumises Strasbourgi ning pidi eurosarja pääsemise nimel neid võitma. Lyon võitis kohtumise 96. minuti penaltist, mille realiseeris võistkonna kapten ja legend, Alexander Lacazette.

Lyoni teekond eurosarja kohani välja oli korralik Ameerika mäed. Nimelt detsembri keskel oli Lyon Prantsusmaa kõrgliigas viimasel ehk 18. kohal. Enne hooaja viimast vooru oli Lyon seitsmes ning pidi alistama kodus Starsbourgi ning lootma samal ajal ka Lensi ebaedule.

Lyon alistas kodus Strasbourgi 2:1 96. minuti penaltist, mille realiseeris Alexander Lacazette ning samal ajal mängis Lens viiki 2:2 Montpellieriga ja Lyon tagaski koha Euroopa liigas tulevaseks hooajaks.