Väravasöödu andnud Shein sai neljanda järjestikuse kollase

Rocco Robert Shein
Rocco Robert Shein — FOTO: Nick Koble / FC Dordrecht

Rocco Robert Shein andis Hollandi esiliigas väravasöödu ja teenis neljanda järjestikuse kollase kaardi.

Eesti koondise poolkaitsja Sheini leivaisa Dordrecht sai kolmanda viigi, kui kodus jäi seis Excelsiori vastu 2:2. Algkoosseisus alustanud Shein vahetati välja 77. minutil, kuus minutit varem andis ta 2:1 juhtväravale söödu. Lisaks sai eestlane selles kohtumises hooaja neljanda kollase kaardi., vahendab Soccernet.ee.

Põhjanaabrite kõrgliigas palliv koondislane Kevor Palumets tegi kolmanda järjestikuse liigamängu, kui võõrsil lepiti 1:1 viiki VPS-iga. HJK jätkab 24. vooru järel Veikkausliiga hõbedakohal, vahe liider KuPS-iga on kaks punkti, ent Kuopio tiimil on üks kohtumine vähem peetud. Palumets ja HJK on uuesti võistlustules uue nädala laupäeval, kui koduplatsil võõrustatakse Tampere Ilvest.