Jalgpall

toob sinuni Chanz

Väikestel karikavõistlustel loositi poolfinaalide võistluspaarid

— FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Väikesed karikavõistlused on jõudnud poolfinaalideni ning 27. juulil toimunud loosimise tulemusena selgusid otsustavate kohtumiste võistluspaarid.

Märtsis karikasarjas alustanud 72 meeskonnast on võistlustulle jäänud seitse võistkonda. Kindla koha poolfinaalis on kindlustanud Tartu Team Helm, kes alistas viigilise normaalaja ja eduka penaltiseeria järel veerandfinaalis Tallinna FC Zeniti. Helmi vastane selgub 2. augustil toimuvas 1/4-finaalis, kus lähevad vastamisi Rakvere JK Tarvas ja Tallinna FC Zapoos. Teise poolfinaalpaari moodustavad 31. juulil toimuva Paide Linnameeskond III ja Tallinna FC Flora U19 veerandfinaali võitja ning 2. augustil peetava Türi Ganvix JK ja Saue JK vahelise kohtumise võitja.

Poolfinaalide täpsed toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel. Väikeste karikavõistluste võitja selgub 2. septembril toimuvas finaalkohtumises.

Väikeste karikavõistluste 1/2-finaalid:

Rakvere JK Tarvas ja Tallinna FC Zapoos mängu võitja – Tartu Team Helm
Paide Linnameeskond III ja Tallinna FC Flora U19 mängu võitja – Türi Ganvix JK ja Saue JK mängu võitja

Väikestel karikavõistlustel saavad osaleda meeskonnad, kes on 2023. aasta meistrivõistlustel üles antud Teise liigasse, madalamatesse liigadesse või rahvaliigasse.

Jalgpall

toob sinuni Chanz