Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Ukraina jalgpallikoondise superstaar Oleksandr Zintšenko vahetas Inglismaal klubi

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga meeskond Londoni Arsenal andis teada, et nendega on liitunud 25-aastane Ukraina koondise jalgpallur Oleksandr Zintšenko. Üleminek läks maksma 32 miljonit naela.

Enne Arsenaliga liitumist mängis Ukraina jalgpallikoondise superstaar Manchester City eest, kus ta sai kokku 128 kohtumist.

Londoni klubi tehniline direktor ütles: "Mul on väga hea meel näha, kuidas me siin klubis meeskonnana töötame. Panime plaani varakult kokku ja meie nimekirjas oli põhifookuses Oleksandr Zintšenko. Meil on hea meel, et Alex on nüüd meiega, sest tal on omadused, mis kindlasti viivad meie meeskonna uuele tasemele."

Peatreener Mikel Arteta lisas: "Oleme nii õnnelikud, et Alex meiega liitus. Alex on kvaliteetne mängija, kes annab meile valikuvõimalusi ja mitmekülgsust. See ei puuduta ainult positsioone, mida ta suudab mängida, vaid ka mitmekülgsuses, mida ta meile rünnakul ja kaitses annab. Alex on suurepäraste inimlike omaduste ja iseloomuga inimene ning mul on hea meel, et kõik on teinud selle tohutu pingutuse, et Alex klubisse tuua.

Zintšenko on viies uus liituja kahe hooaja vahel. Varem on Arsenaliga liitunud juba Gabriel Jesus, Marquinhos, Matt Turner ja Fabio Vieira.

Jalgpall

toetab Chanz