Jalgpall

toob sinuni Chanz

U19 Eliitliiga Meistriliigas peetakse teise vooru kohtumisi

Eesti noorte U19 Eliitliiga Meistriliiga kohtumine
Eesti noorte U19 Eliitliiga Meistriliiga kohtumine — FOTO: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Eesti noorte U19 Eliitliiga Meistriliigas peetakse 7. ja 8. veebruaril teise vooru kohtumisi, kõik mängud toimuvad EJL jalgpallihallis, kirjutab jalgpall.ee.

Avavoorus noppisid kolm punkti U19 JK Tallinna Kalev ja U19 Tallinna FCI Levadia meeskonnad. Täna, 7. veebruaril lähevad A-alagrupi liidrid omavahel vastamisi, kui pall pannakse mängu EJL jalgpallihallis kell 17.30. Kohtumise peakohtunik on Kristo Külljastinen, abikohtuniku ametis tegutsevad Neeme Neemlaid ja Markko Ladvas.

Kell 19.45 kõlab EJL jalgpallihallis avavile B-alagrupi turniirile, kus lähevad vastamisi U19 Tallinna FC Flora ja U19 Viljandi JK Tuleviku meeskonnad. Möödunud voorus õnnestus Viljandi JK Tulevikul alistada Legion seisuga 4:2, Flora tunnistas Tammeka 7:1 paremust. Flora ja Tuleviku vahelise mängu peakohtunik on Denis Petrov, keda abistavad äärtel Madis Pajula ja Oliver Kiisk.

Kolmapäeva, 8. veebruari esimeses kohtumises mängivad omavahel A-alagrupist U19 FC Nõmme United ja U19 JK Tabasalu, kes esimese vooru kohtumistes veel väravaarvet ei avanud. Kohtumine toimub EJL jalgpallihallis algusega kell 17.30. Peakohtuniku ametis on Grigori Ošomkov, äärtel tegutsevad abikohtunikena Helen Käosaar ja Gabriela Kaskmaa.

Teise kohtumise avavile kõlab kell 19.45, kui samas EJL jalgpallihallis lähevad vastamisi B-alagrupist U19 Tartu JK Tammeka ja U19 Tallinna JK Legioni meeskonnad. Mängu peakohtunik on Johann Kuldmäe, abikohtunikena on ametis Lauri Salei ja Ugo Melis.

II voor

A-alagrupp
7. veebruar kell 17.30: Tallinna FCI Levadia – JK Tallinna Kalev, EJLi jalgpallihall
8. veebruar kell 17.30: FC Nõmme United – JK Tabasalu, EJLi jalgpallihall

B-alagrupp
7. veebruar kell 19.45: Tallinna FC Flora – Viljandi JK Tulevik, EJLi jalgpallihall
8. veebruar kell 19.45: Tartu JK Tammeka – Tallinna JK Legion, EJLi jalgpallihall

Jalgpall

toob sinuni Chanz