U19 Eliitliiga Meistriliiga võitjaks krooniti Tallinna FC Flora

U19 võitjad
U19 võitjad — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Täna, 3. juunil A. Le Coq Arenal peetud U19 Eliitliiga Meistriliiga finaali võitis Tallinna FC Flora U19, kes alistas Tartu JK Tammeka eakaaslased tulemusega 2:1.

Mängu avavärava ning esimese poolaja ainsa tabamuse sai 11. minutil kirja Oliver Aleksander Otti, kes palli värava vasakusse nurka suunas.

Teise poolaja alguses jäi Tammeka punase kaardi tõttu vähemusse, kuid sellest hoolimata suutsid nad florakaid survestada ning väravavõimalusi tekitada. Ühtki neist ei realiseeritud ning nii asus Flora vasturünnakule. 68. minutil saatis Florat ka edu, kui täpse jalaga oli Gregor Rõivassepp ja Tammeka ees 2:0 eduseis kindlustati.

90. minutil mängis Flora enda kastis määrustevastaselt ning Tammeka teenis penalti. Seda realiseerima läinud Herman Pedmanson vähendas Flora eduseisu minimaalseks. Tammeka suutis lõpuminutil Flora väravaraami veel värisema panna, kuid viigiväravat sealt ei tulnud. Nii oli lõpuvile kõlades tablooseis 2:1 Flora kasuks.

Tallinna FC Flora U19 meeskonna jaoks on tegemist esimese Eliitliiga Meistriliiga võidutiitliga.

Klubijalgpalli pidupäeval selgitatakse lisaks U19 Eliitliiga Meistriliiga meistrile välja ka naiste karikavõitja, mille avavile kõlab kell 16. Tipneri karikavõistluste finaalmäng algab kell 19.00, kui vastamisi lähevad Tallinna FC Flora ja JK Narva Trans.