U19 Eliitliiga Meistriliiga alustab jaanuaris toimuva eelringiga

U19 Eliitliiga Meistriliiga hooaeg saab avapaugu jaanuaris, kui eelringis selgitatakse liiga lõplik koosseis, kirjutab jalgpall.ee.

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringis võistlevad turniiriformaadis Tallinna FCI Levadia, JK Narva Trans ja Paide Linnameeskond. Kolm meeskonda kohtuvad omavahel korra ning igas mängus selgitatakse võitja: viigilise tulemuse korral ootab meeskondi ees penaltiseeria. Koha U19 Eliitliiga Meistriliiga põhiturniiril tagab meeskond, kes on eelringis kogutud punktide põhjal edukaim.

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelring:

I voor
4. jaanuar kell 17: Tallinna FCI Levadia – Paide Linnameeskond, EJL jalgpallihall

II voor
8. jaanuar kell 14: Paide Linnameeskond – JK Narva Trans, EJL jalgpallihall

III voor
15. jaanuar kell 14: JK Narva Trans – Tallinna FCI Levadia, EJL jalgpallihall

U19 Eliitliiga Meistriliiga põhihooajal on võistlustules kaheksa meeskonda, kes võtavad üksteiselt mõõtu kahes alagrupis. A-alagrupis võistlevad FC Nõmme United, JK Tabasalu ja JK Tallinna Kalev, kellega liitub eelringi võitja. B-alagruppi kuuluvad Tallinna FC Flora, Tartu JK Tammeka, Tallinna JK Legion ja Viljandi JK Tulevik.

Mõlemas alagrupis kohtuvad meeskonnad omavahel korra, mille järel pääsevad nii A- kui B-alagrupi kaks parimat poolfinaalidesse. 1/2-finaalide võitjad selgitavad U19 Eliitliiga meistri klubijalgpalli pidupäeval toimuvas finaalkohtumises, mis peetakse traditsiooniliselt A. Le Coq Arenal.

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringi ja põhihooaja kalendriga saab lähemalt tutvuda EJLi kodulehel.

Tänavu kohtusid U19 Eliitliiga Meistriliiga finaalis JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee