Jalgpall

toob sinuni Chanz

U17 koondis võõrustab Tšehhi eakaaslaseid

Eesti U17
Eesti U17 — FOTO: Brit Maria Tael

Eesti noormeeste U17 koondis läheb täna, 12. oktoobril TNTK staadionil vastamisi Tšehhi eakaaslastega. Kell 15 algavast mängust vahendab otsepilti Jalgpall.ee.

Eesti ja Tšehhi lähevad nii täna kui pühapäeval, 15. oktoobril vastamisi TNTK jalgpalliväljakul (Kotka 12, Tallinn), mõlema mängu avavile kõlab kell 15.00. U17 vanuseklassis ei ole Eesti ja Tšehhi varasemalt kohtunud. Piletilevis ja EJLi kodulehel on hinnaga 5 eurot saadaval pääsmed, mis tagavad sissepääsu mõlemale kohtumisele. 2017. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs staadionile tasuta. Mõlemale mängule saab otsepildis kaasa elada ka Jalgpall.ee vahendusel.

Oktoobrikuise treeninglaagri ja maavõistlustega valmistub U17 koondis EM-valikturniiriks, mis toimub novembris Rumeenias. Turniiril ootab Eesti noormehi ees kolm kohtumist, kui lisaks võõrustajariigile minnakse vastamisi Prantsusmaa ja Norra eakaaslastega. EM-valikturniirilt pääsevad neljaliikmelistest alagruppidest edasi Eliitringi esimesed kaks, kellega liituvad viis parimat kolmanda koha omanikku.

Jalgpall

toob sinuni Chanz