Jalgpall

toob sinuni Chanz

Tüdrukute piirkondlike treeningute mängupäev tõi kokku 20 klubi esindajad

Tüdrukute piirkondlike treeningute mängupäev tõi kokku 20 klubi esindajad
Tüdrukute piirkondlike treeningute mängupäev tõi kokku 20 klubi esindajad — FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Teisipäeval, 25. juulil toimus Tallinnas Sportland Arenal tüdrukute U14 vanuseklassi piirkondlike treeningute ühine mängupäev, kus osales ligi 60 jalgpallurit üle Eesti.

Eesti Jalgpalli Liidu tüdrukute U14 vanuseklassi piirkondlikud treeningud on sel aastal jõudnud poole peale. Märtsi algusest on treeningud toimunud vähemalt kord kuus kolmes Eesti piirkonnas neljas erinevas grupis: Lõuna-, Lääne- ja Põhja-Eestis. Aasta esimeses pooles toimunud treeningud kulmineerusid juuni ja juuli lõpus peetud ühiste mängupäevadega.

Mängupäevade eesmärk on luua neidudele võimalus areneda ning võtta mõõtu teiste piirkondade eakaaslastega tuttavas ja turvalises keskkonnas. „Mängupäev pakub mängijatele võimalust omandada 11 vs. 11 mängukogemust ja proovile panna treeningutel omandatud oskused. Samuti saavad osalejad arendada suheldes kuuluvustunnet ja ühiste eesmärkide täitmist,“ ütles neidude Põhja-Eesti piirkonna peatreener Carmen Kärg.

Kärgi sõnul möödus mängupäev edukalt. „Kohal olnud mängijad pingutasid, et üksteist väljakul mõista ja anda endast parim. Treenerina oli võimalus näha, kuidas mängijad väljakuruumiga kohanevad ja suudavad enda kasuks tööle panna üksteise erinevad kogemused,“ ütles ta.

Neiud jätkavad pärast mängupäevi treeningutega. Novembris on plaanis korraldada piirkondlikel treeningutel osalejatele ka hooaja lõputurniir.

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz