Jalgpall

toob sinuni Chanz

Trans ja Kalju selgitavad välja Tipneri karikavõistluste finalisti

Pühapäeval, 15. mail võõrustab JK Narva Trans Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis Nõmme Kalju FC-d. Kohtumine algab kell 14.30.

Finaalis ootab paari võitjat juba Paide Linnameeskond. Olulise tähtsusega mängus kindlustab võitja endale koha eurosarjas.

Trans ja Kalju on tänavu kohtunud ühe korra, kui Premium liiga üheksandas voorus teenis Kalju 3:0 võidu.

Transi peatreener Alexei Eremenko: „Valmistume mänguks aktiivselt, üritades asjadele positiivselt vaadata. Rääkisime poistega pärast õudset kaotust viimases voorus. Vigastatutega on raskusi. Kõik meeskonnas mõistavad eelseisva mängu vastutust ja tähtsust. Pühapäeval pole kellelgi lihtne!”

Poolkaitsja Arseni Kovaltšuk: „Hooaja tähtsaim mäng toimub pühapäeval. Anname endast parima ja jõuame finaali! Ja meie fännid aitavad meid selles.”

Kalju peatreener Eddie Cardoso: „Väga väga tähtis mäng meie jaoks. Meil on piisavalt suured ambitsioonid, et mängida finaalis, aga samuti teame, et meie vastane on väga hea võistkond, kellel on väga head mängijad ja kes on koduväljakul tugev. See mäng saab olema erinev liigamängust, sest sellest mängust sõltub väga palju. Meeskond on valmis seisma silmitsi raskustega, näitama väljakul oma parimat jalgpalli, et tagada koht finaalis ja rõõmustada kogukonda ja fänne!”

Väravavaht Henri Perk: „Järjekordne karikamäng, milleks oleme kindlasti väga hästi motiveeritud, sest meie jaoks oleneb sellest palju. Lähme mängima nagu finaali ning ükskõik kuidas – meie tahame edasi minna!”

Foto: Brit Maria Tael

Jalgpall

toob sinuni Chanz