Jalgpall

toob sinuni Chanz

Tallinnas toimus viies rehabilitatsioonikeskuste jalgpalliturniir

Tallinnas toimus viies rehabilitatsioonikeskuste jalgpalliturniir
Tallinnas toimus viies rehabilitatsioonikeskuste jalgpalliturniir — FOTO: Kristiina Männik

Nädalavahetusel toimus Sportland Arenal viiendat aastat järjest kristlike rehabilitatsioonikeskuste jalgpalliturniir „Terves kehas Püha Vaim“, kus osales 12 võistkonda Eestist ja Lätist, kirjutab jalgpall.ee.

Turniirist võttis osa pea 100 igapäevaselt alkoholi- ja uimastisõltlastele abi osutavate organisatsioonide inimest. Lisaks Eesti võistkondadele, oli kohale tulnud ka kaks meeskonda Lätist. Turniiri eesmärk oli mängurõõmu ja tervisespordi ergutamine ning inimestevaheliste suhete loomine.

Rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allase sõnul oli turniir edukas ning võitjateks olid kõik meeskonnad. „Osalejad olid õnnelikud ja tegelikud võitjad on kõik 12 meeskonda, sest nad on ületanud raskused ja saavad tänasel päeval nautida sporti täiel rinnal,“ ütles Allas.

Võistkonnad olid jagatud kahte alagruppi ning vastavalt tulemustele järgnesid alagrupikohtumistele kohamängud. Turniiri rändkarika võitis sellel aastal FC Päästearmee, kellele järgnesid FC Taastõusmine ja FC Lunest. Veel osalesid FC Tallinna Vangla, FC Justiitsministeerium, FC VH Sillamäe, FC Convictus, FC Elav Iisrael, FC Lootuse Sild, FC Samaaria, FC Otsa Elpa (Läti) ja FC Päästearmee (Läti).

Turniirii korraldajat – Avatud Lootuse Fondi toetas väljaku, kohtunike ja auhindadega Eesti Jalgpalli Liit.

Jalgpall

toob sinuni Chanz