Jalgpall

toob sinuni Chanz

Tallinnas toimus mitmepäevane UEFA tehniliste direktorite seminar

— FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Tallinnas toimus rahvusvaheline UEFA Share seminar, kus Eesti Jalgpalli Liit (EJL) võõrustas 12 erineva alaliidu tehnilisi direktoreid.

11.–15. juunil toimunud seminari teemaplokke viisid läbi endine Iisraeli koondise peatreener Willi Ruttensteiner, Inglismaa jalgpallitreener Leslie Reed ning Belgia jalgpalliliidu koolitusjuht Kris Van Der Haegen. Külalisesinejaks oli EJL peasekretär Anne Rei.

Seminari peamine eesmärk oli arutada tehniliste direktorite rolli Euroopa jalgpallis ning tuua päevakorda teemad, millega direktorid igapäevaselt tegelevad. Teiste seas olid teemadena arutlusel maailma jalgpalli trendid, noorte jalgpall rahvuskoondise tasandil ning jalgpallifilosoofia erinevate riikide näitel.

EJLi esindasid seminaril tehniline direktor Janno Kivisild ja “Mängija teekond tippu” projektijuht Mario Hansi.

Janno Kivisilla sõnul oli seminar kogemuste ja praktikate jagamise seisukohalt väga väärtuslik. „Me oleme ametivennad, kellel on igapäevaselt sarnased katsumused. Seminar oli koht, kus saime välja tuua kitsaskohti ja proovikive, millega me silmitsi seisame ning jagada mõtteid ja soovitusi endi läbikogetu põhjal,” rääkis Kivisild.

UEFA Share seminaril osalesid lisaks Eestile 12 erineva alaliidu tehnilised direktorid.

Jalgpall

toob sinuni Chanz