Jalgpall

toob sinuni Chanz

Tallinna aasta parimaks võistkonnaks valiti Flora naiskond

Foto: Katariina Peetson

Kolmapäeval, 7. detsembril Tondiraba jäähallis toimunud tseremoonial tunnustati Tallinna parimaid sportlasi. Aasta võistkonna tiitli pälvis Tallinna FC Flora naiskond, kirjutab jalgpall.ee.

Flora naiskond näitas tänavu head minekut, kui võideti nii Eesti meistritiitel, karikas kui Superkarikas ning naiste Balti liigas saadi kaela hõbemedalid. Aasta võistkond valiti rahvahääletuse tulemusel ja Tallinna Kultuuri- ja Spordiameti otsusel, Flora naiskond teenis tiitli esmakordselt.

Tallinna aasta sportlaste kandidaatide paremik koostati spordialaliitude ettepanekute põhjal, lähtudes võistkonna käesoleva aasta sportlikest saavutustest ja Tallinna esindamisest nii Eestis kui rahvusvahelisel areenil. Samuti võeti arvesse võistkonna panust kohaliku spordielu edendamisel.

Aasta sportmängude võistkondadest oli lisaks Flora naiskonnale nomineeritud Tallinna FC Flora jalgpallimeeskond, Sparta Team Automaailm saalihokimeeskond, TalTech/Nordaid korvpallinaiskond ning Tallinna Ülikool/Kikas võrkpallinaiskond.

Jalgpall

toob sinuni Chanz