Jalgpall

toob sinuni Chanz

Tabasalu, Sporting ja Kalev peavad naiste Meistriliigas esikolmikuheitlust

— FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Tabasalu, Sporting ja Kalev hoiavad üheksa punktiga vastavalt teist, kolmandat ja neljandat kohta. Kas ja kuidas mängitakse jõujooned ümber, näitab sel nädalavahetusel peetav Meistriliiga viies voor, kirjutab jalgpall.ee.

Vooru avab reedel, 5. mail tabelinaabrite Tartu JK Tammeka ja Tallinna JK Kalevi kohtumine, kui pall pannakse Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul mängu kell 19.00. Tammeka on hooaega alustanud kahe võidu ja kahe kaotusega, mis viib nad liigatabelis kuue punktiga viiendale kohale. Kalev on teeninud kolm võitu ja ühe kaotuse ning asub üheksa punktiga neljandal kohal. Omavahel naiskonnad sel hooajal veel kohtunud pole, eelmisel hooajal teenis Kalev ühe ja Tammeka kaks võitu. Mängu peakohtunik on Aleksander Kattel, keda abistavad Artis Loho ja Robin Aus. 

Laupäeval peetakse kaks kohtumist. Kell 15.00 kõlab avavile Viljandi Männimäe jalgpallihallis, kus vastamisi on Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond ning Tallinna FC Flora. Kohtumise favoriit on 12 punktiga tabeli liidripositsiooni hoidev Flora. Meistriliigas debüüthooaega tegeval ühendnaiskonnal on 2:2 viigist Viimsiga kirjas üks punkt, millega nad on seitsmendal tabelireal. Omavahel kohtuti mullusel hooajal kolmel korral, kõik mängud võitis kindlalt Flora. Mängu peakohtunik on Rainer Väljas, keda abistavadLars Sempelson ja Andres Nuut.

Samal ajal pannakse pall mängu ka Viimsi staadionil, kus Viimsi JK võõrustab Põlva FC Lootost. Omavahel on naiskonnad kohtunud kahel korral, neist ühe võitis 2:0 Viimsi ja teine mängiti 2:2 viiki. Lootos sel hooajal veel õiget rütmi leidnud pole ning teenitud nelja kaotusega ja avamata punktiskooriga asutakse tabeli kaheksandal real. Ka Viimsi jaoks ei ole hooaeg kuigi säravalt alanud – teenitud kolme kaotuse ja ühe viigiga ollakse kuuendal kohal. Mängu peakohtunik on Ullo Melis, abikohtunikena tegutsevad Ugo Melis ja Oliver Raudsepp.

Pühapäeval paneb liigavoorule punkti kell 15.00 Saku kunstmuruväljakul algav Saku Sportingu ja JK Tabasalu põnevuskohtumine. Sporting ja Tabasalu on mõlemad nelja vooruga teeninud üheksa punkti – Tammeka on teine ning Sporting kolmas. Mõlemad lähevad kahtlemata siit mängust võitu jahtima. Omavahel kohtuti eelmisel hooajal neljal korral – väravaterohketes kohtumistes jäi kolmel korral peale Sporting, ühel korral mängiti 3:3 viiki. Mängu peakohtunik on Jagnar Jakobson, keda abistavadAnni Rahula ja Kristjan Siilak. 

Jalgpall

toob sinuni Chanz