Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Superkarikas 2023: Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond 

FC Flora vs Paide Linnameeskond
FC Flora vs Paide Linnameeskond — FOTO: Jalgpall.ee (Piletilevi)

Kodune klubijalgpallihooaeg saab avapaugu 26. veebruaril, kui meeste Superkarikafinaalis lähevad vastamisi Tallinna FC Flora ja Paide Linnameeskond. 

Superkarika võitja selgitavad traditsiooniliselt möödunud hooaja Eesti meister ning Evald Tipneri karikavõistluste võitja. 2022. aastal võitis Flora oma järjekorras 14. meistritiitli väga veenvalt: hõbemedalid teeninud Levadiast lahutas neid 18, kolmandaks tulnud Paidest lausa 32 punkti. Paide säras seevastu karikasarjas, kui poolfinaalis seljatati väravateta viigi järel penaltiseerias just Flora ning lisaajale läinud finaalis oldi 1:0 üle Nõmme Kaljust.

 

Läbi aastate on Flora Superkarikafinaale võitnud kümnel korral. Viimane võit pärineb seejuures aastast 2021, kui Rauno Sappineni tabamusest alistati seisuga 1:0 just Paide Linnameeskond. Paide jaoks on see märtsikuus toimunud kohtumine seni ainus Superkarikafinaal.

 

Superkarikafinaal toimub esmakordselt Paide kunstmuruväljakul, kus kõlab avavile kell 12.00. Staadionil omadele kohapeal kaasa elamiseks saab pääsme soetada Piletilevist. Täispileti hind on 5 eurot. Sooduspiletid hinnaga 3 eurot kehtivad 2005. aastal kuni 2016. aastal sündinutele ning 1957. aastal või varem sündinutele. 2017. aastal ja hiljem sündinud pääsevad staadionile tasuta.

Jalgpall

toetab Chanz