Šotimaa võitis kodus Hispaaniat!

Šotlased võitu tähistamas
Šotlased võitu tähistamas — FOTO: Getty Images

Täna toimusid EM-valiksarja märtsi kuu viimased kohtumised. A-alagrupis toimus suur üllatus, kui Šotimaa alistas kodus tugeva Hispaania 2:0. Mõlemate väravate eest hoolitses Manchester Unitedi poolkaitsja Scott McTominay.

Šotimaa alustas mängu väga hästi kui juba 7. minutil viis Scott McTominay  koduvõistkonna mängu juhtima. Hispaania mäng oli üsna mannetu ja terve kohtumise jooksul neil väga palju võimalusi ei tekkinudki ja lihtsalt enamus aega lükkati omavahel söötu. Pallivaldamine oli selgelt Hispaaniale 25-75, aga sellest teatavasti jalgpallis ei piisa ja lõpuks pani kirsi tordile uuesti McTominay kes lõi 51. minutil teise palli võrku ja rohkem mängus väravaid ei löödud.

Šotimaa - Hispaania 2:0 (7. 51. Scott McTominay)

Lisaks toimus täna veel A-alagrupis teine mäng kus Gruusia ja Norra leppisid 1:1 viigiga.

Gruusia - Norra 1:1 (60. Georges Mikautadze - 15. Alexander Sørloth)