Jalgpall

toob sinuni Chanz

Seni Ukraina klubides mänginud ukrainlane ja brasiillane liitusid Nõmme Kaljuga

Nõmme FC Kaljuga liitusid seni Ukraina klubides mänginud brasiillasest poolkaitsja Welves Santos Damacena ja varemgi Kalju eest mänginud ukrainlane Andri Markovitš.

Welves kommenteeris Kaljuga liitumist järgnevalt: “Ma olen Kaljule selle võimaluse ja abi eest väga tänulik. Ukrainas toimuv on kohutav ja seni kuni ma viibin Kaljus, teen endast kõik oleneva, et aidata meeskonda ja rõõmustada fänne.” 

“Meie esmane eesmärk on Ukraina sõja tõttu klubi kaotanud jalgpallureid aidata. Kui rääkida Welvesist, siis tegemist on tehnilise, kiire ja ründava poolkaitsjaga kes on tugev üks, ühele olukordades,” lisas Kalju peatreener Eddie Cardoso. 

Markovitš oli aastaid Kalju juhtivmängijaid ja nüüd on ta tagasi. 

“Sellisel keerulisel ajal peame kõik andma oma panuse, vaatamata sellele kas meil endal on raske või mitte. Kõige vähem mis me teha saame on anda Ukraina sportlastele, nii noortele kui proffidele võimalus edasi treenida,” kommenteeris olukorda klubi president Kuno Tehva.

“Andri tuli tagasi koju, oleme tänulikud, et FCI Levadia oli temale esimestel päevadel toeks ja nüüd on meie kord,” lisas Tehva.

“Mul on hea meel tagasi oma meeskonna juures olla. Annan endast kõik, et tulemused vastaksid eesmärkidele,” kommenteeris Kaljusse naasmist Markovitš.

“Andri on Kaljus olnud mitu aastat ja tunneb nii klubi kui meeskonda väga hästi! Tema pühendumus ja kogemused tõstavad meie kvaliteeti ja mis kõige tähtsam, konkurentsi. Mul on hea meel, et saame teda aidata ja samas on ta meile kindlasti suurepäraseks täienduseks,” lisas klubi peatreener. 

Jalgpall

toob sinuni Chanz