Selgusid väikeste karikavõistluste poolfinaalide vastasseisud

Väikesed karikavõistlused on jõudnud lõpufaasi, kui täna selgusid Eesti Jalgpalli Liidus toimunud loosimisel, millised meeskonnad hakkavad omavahel heitlema poolfinaalides.

Praeguse seisuga on peetud kaks veerandfinaali, kui 5:0 võitudega teenisid edasipääsu nii Tallinna SC ReUnited kui ka Rakvere JK Tarvas. Selgumata on veel kaks meeskonda, kes saavad teekonda jätkata nelja parema seas.

Kolmapäeval, 20. juulil lähevad kell 19.00 Sportland Arenal vastamisi Tallinna FC Flora U19 ja Tallinna AS Cosmos FC. Viimane veerandfinaal peetakse 3. augustil, kui Maardu Linnameeskonna vastaseks on kell 19.00 Paide Linnameeskond III.

Väikeste karikavõistluste poolfinaalid:

Rakvere JK Tarvas - Maardu Linnameeskond vs. Paide Linnameeskond III võitja
Tallinna SC ReUnited - Tallinna FC Flora U19 vs. Tallinna AS Cosmos FC võitja

Poolfinaalide esialgne mängupäev on 17. august, kuid lõplikud toimumisajad selguvad võistkondade kokkuleppel. Väikeste karikavõistluste finaal toimub 3. septembril A. Le Coq Arenal.

Pildil: Mullune karikavõitja Tallinna FC Zapoos langes konkurentsist veerandfinaalis.