Selgusid naiste karikavõistluste poolfinaalide paarid

Selgusid naiste karikavõistluste poolfinaalide paarid — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Täna, 20. aprillil toimus Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ruumides naiste karikavõistluste loosimine, mille järel selgusid poolfinaalide vastasseisud.

Loosimiskausis oli neli naiskonda, kes näitasid 18. aprillil toimunud veerandfinaalides kindlat minekut ning teenisid seeläbi pääsme poolfinaali. Veerandfinaalides saatis edu Saku Sportingut, Tallinna FC Florat, JK Tabasalu ja Tartu JK Tammekat, kirjutab jalgpall.ee.

Loosi tahtel lähevad poolfinaalis vastamisi möödunud naiste Meistriliiga kaks parimat Saku Sporting ja Tallinna FC Flora. Naiskonnad kohtusid omavahel poolfinaalis ka mullu, toona saatis koduväljakul 2:0 edu Florat, kes tõstis hiljem finaali järel pea kohale ka võidukarika. Teine poolfinaal viib omavahel vastamisi JK Tabasalu ja Tartu JK Tammeka. Möödunud hooajal piirdusid mõlemad naiskonnad veerandfinaalidega, kui Tabasalu jäi kindlalt alla Florale ning Tammeka kaotas penaltiseerias Põlva FC Lootosele.

Naiste karikavõistluste poolfinaalide paarid:

Saku Sporting – Tallinna FC Flora
JK Tabasalu – Tartu JK Tammeka

Poolfinaalide esialgne mängupäev on 24. mai, kohtumiste täpsed toimumisajad selguvad võistkondade kokkuleppel.