Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Selgusid jalgpalliliidu õppestipendiumi saajad

Eesti Jalgpalli Liit andis sel õppeaastal välja kolm kehakultuurialast õppestipendiumi. Konkursi tulemusena osutusid valituks Triin Satsi, Ats Kutter ja Ermo Ojaste.

Igapäevaselt Meistriliigas Saku Sportingu naiskonnas mängiv endine noortekoondislane Satsi omandab bakalaureusekraadi Tallinna Ülikooli kehakultuuri erialal. FC Floras ja noormeeste U16 koondises väravavahtide treenerina tegutsev Kutter õpib Tartu Ülikooli magistrantuuris ning FC Otepää ridades III liigas palliv Ojaste õpib Tallinna Ülikooli magistrantuuris.

Kehakultuurialase kõrghariduse õppestipendiumi taotlemiseks peab stipendiumi taotleja omandama kõrgharidust Tallinna Ülikooli kehakultuuri või kehakultuuri õpetaja erialal või Tartu Ülikoolis kehalise kasvatuse ja spordi erialal või välisriigi samaväärses õppeasutuses täiskoormusega õppes.

Õppestipendiumi suurus üheks õppeaastaks on kuni 1000 eurot ja selle eesmärk on julgustada jalgpalliga tegelevaid noori omandama erialast kõrgharidust.

Esmakordselt kuulutas jalgpalliliit õppestipendiumi konkursi välja 2016/17 õppeaastal. Konkursi statuudi ja teiste stipendiumite kohta leiab infot jalgpalliliidu koduleheküljelt.

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Jalgpall

toetab Chanz