Jalgpall

toob sinuni Chanz

Saudi Araabia klubi on teinud Lionel Messile ulmelise pakkumise, Ronaldo teeniks seljuhul Messist poole vähem

Lionel Messi
Lionel Messi — FOTO: Scanpix

Valitsev maailmameister ning läbi aegade üks parimaid jalgpallureid Lionel Messi on saanud jalgpalliklubi Al-Hilalt ulmelise pakkumise, et teenida aastas lausa 400 miljonit eurot.

Kuigi hooaeg veel käib, siis on läinud lahti jutud, et Lionel Messi aeg PSG`s hakkab läbi saama ning pakkumisi tuleb igaltpoolt sisse.

Üheks variandiks peetakse tagasiminekut FC Barcelonasse, aga kuna Barcelona peab enne oma finantsseisundi korda saama, siis mingit ametliku pakkumist laual ei ole. Ametliku pakkumise on teinud aga Saudi Araabias mängiv võistkond Al-Hilal, mis pakub Messile aastapalgaks ulmelise 400 miljonit eurot. Praegi Saudi Araabias mängiv Cristiano Ronaldo teenib aastas täpselt poole vähem.

Pep Guardiola väidab, et Messi ise üritab teha kõik mis võimalik, et minna tagasi Barcelonasse ja seda sama üritab teha kindlasti ka Barcelona President Joan Laporta.

Lisaks andis valitseva maailmameistri isa teada, et Lionel Messi pole veel ühegi võistkonnaga lepingut alla kirjutanud ning seda ei tehta enne, kui hooaeg läbi saab.

Jalgpall

toob sinuni Chanz