Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Saarepera karika tõstis pea kohale MyFitness

MyFitness
MyFitness — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Laupäeval, 9. septembril toimus Eesti – Rootsi kohtumise eel Eesti Jalgpalli Liidu toetajate turniir. Saarepera-nimelise karika tõstis kolmandat korda pea kohale MyFitnessi võistkond. 

Tallinnas Sportland Arenal toimunud turniiril osales kaheksa võistkonda, kes olid jagatud kahte neljaliikmelisse alagruppi. Mõlemast pääsesid poolfinaalidesse kaks paremat – A-alagrupist liikusid edasi MyFitness ja Goldtime, B-grupist Rimi ja Coolbet. Poolfinaalidest tagasid pääsu finaali MyFitness ja Rimi, kelle omavaheline finaalmäng lõppes tulemusega 4:2 MyFitnessi kasuks.

Turniiri paremusjärjestus:

1. MyFitness
2. Rimi
3. Goldtime
4. Coolbet
5. A. Le Coq
6. LHV
7. Ramirent
8. Soccernet

MyFitnessi jaoks on tegu kolmanda Saarepera karika võiduga – esikoht saavutati ka 2019. ja 2022. aastal. Lisaks MyFitnessile, on karika võitnud LHV, Rimi, Vahipataljon ja Coolbet.

Saarepera turniiri auhinnad andis üle EJLi juhatuse liige Marek Lemsalu.

Enne okupatsiooni mängiti Eesti meistrivõistlusi ettevõtja Eduard Saarepera karikale, hiljem annetati karikas Eesti karikavõistluste auhinnaks. Seetõttu otsustas jalgpalliliit toetajate turniiri auhinnaks olevale rändkarikale panna sümboolselt Saarepera nime, et tänada toetajaid ja juhtida tähelepanu sellele, et jalgpalli toetamine on au sees.

Jalgpall

toetab Chanz