Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Saaliliigas kohtuvad esikolmiku meeskonnad

Sel nädalavahetusel peetakse Coolbet saaliliigas kaheksanda vooru kohtumisi. Vooru keskses vastasseisus proovib Sillamäe Silmet naasta tabelis teisele kohale, kus paikneb vastane Viimsi Smsraha, kirjutab jalgpall.ee.

Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Sel hooajal on tabeli teine Viimsi FC Smsraha olnud keeruline vastane, kui kirja on saadud kuus võitu ning alla on jäädud vaid liiga liidrile. Head minekut on näidanud ka Sillamäe FC NPM Silmet, kes sai eelmises voorus liidri vastu hooaja esimese kaotuse ning langes seetõttu tabelis kolmandale kohale. Viimsi Kooli Spordikompleksis lähevad meeskonnad vastamisi 10. detsembril kell 18.30.

Vooru esimene kohtumine toimub samal päeval kell 14, kui vastamisi lähevad Rummu Dünamo ja Aruküla Radius. Dünamo jaoks on hooaeg alanud keeruliselt, kui seitsme vooruga on kogutud kolm punkti ning asutakse eelviimasel kohal. Radiuse arvel on üheksa punkti, mis paigutab meeskonna tabelis kuuendale kohale. Meeskonnad kohtuvad Kohila Spordihoones.

Kell 18 kõlab avavile Kohila Spordihoones, kus JK Kohila võõrustab Narva United FC-d. Narva meeskond paikneb 10 punktiga viiendal kohal ning selleks, et vahet tabeli esinelikuga vähendada, on vaja kindlaid võidupunkte. Võitu vajab aga ka Kohila, kes on sel hooajal kirja saanud 6 punkti ning asub seitmendal positsioonil.

Mänguvoorule pannakse punkt 11. detsembril, kui kohtuvad Tartu Ravens Futsal ja Jõhvi FC Phoenix. Ravens paigutub tabelis 15 punktiga neljandale kohale, kusjuures kolmandast kohast lahutab neid vaid üks ning teisest kohast kolm punkti. Phoenix asub kuue punktiga kaheksandal tabelireal. Kohtumine peetakse EMÜ Spordihoones, kus kõlab avavile kell 16.

Kõikidest kohtumistest näeb otsepilti EJLTV YouTube'i vahendusel.

Jalgpall

toetab Chanz